WWW.DARKZONE.FORUMMO.COM
NE-AM MUTAT PE WWW.DARKZONE.FORUMMO.COM
SiteAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectareIntra in cont

Distribuiţi|

ReGulament Cs.DrZ.Ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Sataniu
Banned userSataniu
Mesaje : 142
Reputatie : 0
ReGulament Cs.DrZ.Ro Empty
MesajSubiect: ReGulament Cs.DrZ.Ro ReGulament Cs.DrZ.Ro Icon_minitimeDum Noi 20, 2011 7:42 am

Regulament playeri:

1. Pe hartile "de_", jucatorii din echipa T sunt obligati sa puna bomba. Daca bomba a fost pusa, jucatorii din echipa CT sunt obligati sa faca defuse. (3 avertizari verbale/slay/kick)
2. Pe hartile "cs_", jucatorii din echipa CT sunt obligati sa salveze ostatecii*. Daca ostatecii au fost luati, jucatorii din echipa T sunt obligati sa ii opreasca pe CT. (3 avertizari verbale/slay/kick)
*Pe hartile "cs_", echipele T si CT nu au voie sa omoare ostatecii. (1 avertizare verbala/slay/kick/ban 10)
3. Pe hartile de tip "awp_", nu aveti voie cu alte arme/he , pistoalele si armura sunt permise(slay/kick/ban 50)
4. Admini trebuie sa aiba un comportament care sa fie exemplu playerilor daca nu vor face asta risca downgrade
5. playeri care fac reclaam unei alte comunitati , server etc va primi mute permanent de la admini
6. Este interzis sa vorbesti la microfon pe server ..
7. playeri daca suspecteaza vre un codat trebuie sa faca demo daca adminul nu este online... iar daca adminul este online va anunta codatul prin "say_team" urmat de " @"..
8.Pe harta fy_snow nu aveti voie AWP!
Daca veti incalca regula veti vi sanctionatu cu slap[avertizare]/slay/ban 30.

Revenim cu noi reguli curand , nu plecati


Ultima editare efectuata de catre RaZzOr in Vin Noi 25, 2011 11:16 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Sataniu
Banned userSataniu
Mesaje : 142
Reputatie : 0
ReGulament Cs.DrZ.Ro Empty
MesajSubiect: Re: ReGulament Cs.DrZ.Ro ReGulament Cs.DrZ.Ro Icon_minitimeMar Noi 22, 2011 12:44 pm

<<<Update>>> Avem 4 Reguli noi ....
Uitativa zilnic peste regulament cac ireguli apar zilnic chiar si de 2 ori pe zi daca ma idei mutle sau ma ajuta si Hombre
Sus In jos
[AMG]Hombre
AdministratorAdministrator
[AMG]Hombre
Mesaje : 46
Reputatie : 0
ReGulament Cs.DrZ.Ro Empty
MesajSubiect: Re: ReGulament Cs.DrZ.Ro ReGulament Cs.DrZ.Ro Icon_minitimeVin Noi 25, 2011 9:33 am

<<<Update>>>Pe harta fy_snow nu aveti voie AWP!
Daca veti incalca regula veti vi sanctionatu cu slap[avertizare]/slay/ban 30.
Sus In jos
Sataniu
Banned userSataniu
Mesaje : 142
Reputatie : 0
ReGulament Cs.DrZ.Ro Empty
MesajSubiect: Re: ReGulament Cs.DrZ.Ro ReGulament Cs.DrZ.Ro Icon_minitimeVin Noi 25, 2011 11:15 am

:OOOO Added to Regulament server:tc:
Sus In jos
[AMG]Hombre
AdministratorAdministrator
[AMG]Hombre
Mesaje : 46
Reputatie : 0
ReGulament Cs.DrZ.Ro Empty
MesajSubiect: Re: ReGulament Cs.DrZ.Ro ReGulament Cs.DrZ.Ro Icon_minitimeJoi Dec 01, 2011 10:39 am

<<<O noua regula.>>>
Comanda FuckOFF va fi folosita doar in cazurile in care este un codat pe server,si codul este vizibil.
Dar aceasta comanda se va aplica totusi dupa ce ii veti face/cere pozele.
Dar totusi inainte de a folosi comanda Search pe mine,pe razzor sau pe indigo.TC
Sus In jos
Continut sponsorizat
ReGulament Cs.DrZ.Ro Empty
MesajSubiect: Re: ReGulament Cs.DrZ.Ro ReGulament Cs.DrZ.Ro Icon_minitime

Sus In jos

ReGulament Cs.DrZ.Ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
ť Regulament Jb.DrZ.Roť Regulamentť Regulamentť ~*Regulament Administratori*~ť ReGulament Clan -DrS-

Robotel

Reclama ta aici cu doar 1 euro/luna pentru detalii Y!M: tony_tiger28@yahoo.com