WWW.DARKZONE.FORUMMO.COM
NE-AM MUTAT PE WWW.DARKZONE.FORUMMO.COM
SiteAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectareIntra in cont

Distribuiţi|

Cerere de la Dreen

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Dreen
UserUser
Dreen
Mesaje : 1
Reputatie : 0
Cerere de la Dreen Empty
MesajSubiect: Cerere de la Dreen Cerere de la Dreen Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 10:55 am

Cerere de la playerul Dreen



Nume: Dreen
ID Y!/MSN:Eu folosesc Messenger-ul si skype-ul. Id YM: secret_rrm . Skype ID: dreen.dreenie9
De ce ar trebui sa fii admin?: Pentru a ajuta serverul sa castige o cumunitate mare, multi playeri, sa existe pe server distractie, atmosfera, Sa nu existe conflicte pe server, sa nu se injure. Cand sunt mai multi putem crea niste idei si sa discutam despre ele, sa ajungem la o concluzie si sa ne straduim sa facem serverul mai distractiv. Eu doresc sa ma alatur voua pentru a dezvolta in final.
Ce comenzi stii?:Eu am niste experienta dintr-un an de jucat sa-mp, deci intr-un cuvant stiu necesarul poate si mai mult ca necesar de comenzi !
Ce ai dona sv-ului(mape,scripts...):Eu sunt disponibil cel putin o ora pe zi sa scriptez sau sa va ajut sa faceti din ce in ce mai multe mape.
Ce level crezi ca meriti?: Eu nu am pretentii la levele sau sa fiu cel mai mare rank de pe acest server, Eu doresc un level care il considerati voi, impreuna puteti sa discutati despre un rank potrivit pentru mine. (Daca eu nu voi f acceptat rank-ul nu va fi nici unul)
Dc crezi ca acel level iti corespunde?:
Parerea mea: Pentru a va ajuta, pentru sa fim uniti si sa ne ajutam unu pe altul sa realizam multe idei creative pe server sa atragem playery !
Parerea Voastra o puteti discuta, eu nu vreau sa intervin.

Cu sinceritate,
Dreen
Sus In jos
[ISR]Ice_Ice
UserUser
[ISR]Ice_Ice
Mesaje : 6
Reputatie : 0
Cerere de la Dreen Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de la Dreen Cerere de la Dreen Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 2:06 pm

Acceptat
Sus In jos
http://www.darkzone.forumer.ro

Cerere de la Dreen

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
ť Cere YAKUZAť [Model] Cerere in C.I.Ať Cerere liderť Cerere Hory_Djť Cerere admin :D

Robotel

Reclama ta aici cu doar 1 euro/luna pentru detalii Y!M: tony_tiger28@yahoo.com